Hakkımızda

Tababet Akademisi Hacamat Kursları

“Tababet: Tıp ile alaklı her şeyi içine alan kavram.”

Hacamat kurslarında uzmanlaşmış bir ekip olarak sizlere daime en iyisini vaad ediyoruz. Türkiyenin 4 bir yanındaki kursiyerlerimiz de bu iddiamızı destekliyor. Tababet Akademisi olarak hacamat, sülük, akupunktur, nefes, beslenme ve mizaç eğitimleri bulunmaktadır.

Ne yazık ki Türkiye’de büyük bir bilgi kirliliği bulunmaktadır. Bunun neticesinde bir çok yanlış uygulamalar yapılmakta ve Geleneksel Tedaviler yara almaktadır. İşini güzeliyle yapan bir çok arkadaşımız olduğu gibi, gerekli bilimsel ve geleneksel temele sahip olmadan kendini uzman gibi lanse edenler yüzünden halk arasında geleneksel tedavilere olan güven de azalıyor.

Tababet Akademisi olarak hedefimiz Geleneksel Tıp anlayışına modern bir bakış açısı sağlamak, sünnet tam bir bağlılık oluşturabilmek, hem bilimsel, hem geleneksel hem de sünnetsel boyutta oluşan bilgi kirliliğini temizlemektir.

Sünneti sahih hadis kitaplarından, geleneksel ilmi orjinal eserlerden ve modern bilimi de ilgili üniversite ve bilim merkezlerinden alarak sizlere sunmak istiyoruz.

Tıp ile alakalı her şey için Tababet Akademisi size en doğru yolu göstermeyi amaçlar.

Bu sitemiz de hacamat kursu başta olmak üzere bir çok geleneksel tedavi için sizlere yön gösterecektir.

 

Facebook sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Tababet Akademisi

 

Beraat Hoca Hacamat Kurs | Kartınızı Oluşturun