İstanbul Hacamat Kursu

İstanbul Hacamat Kursları

İstanbul Türkiye’nin en büyük şehridir ve herkes için imkan kapısıdır. Hacamat kursu alarak kendinize, çevrenize ve dilerseniz dışarıya yönelik çalışarak şifalara vesile olabilirsiniz. Hacamat kurslarımız sizlere özel olarak hazırlanmaktadır. Size özel İstanbul Hacamat Kursu düzenlememiz için sadece iletşime geçip uygun tarihi söylemeniz yeterli.

İstanbul bir çok açıdan kendinizi geliştirmeniz ve dilerseniz helal yoldan rızık kazanmanıza oldukça müsait bir şehir. İstanbul’da kurs verdiğimiz bir çok insan şuan aktif şekilde hacamat yapıyor ve bazıları bu yolla ev geçindiriyor.

İstanbul Hacamat Kursu programımız önce uygulamalı olarak düzenlenir. Sonrasında sizi ekleyeceğimiz whatsapp grubu ile kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Eğitimlerimiz iki aşamda gerçekleşir. Öncelikle yüz yüze uygulamalı olarak bir eğitim düzenleriz. Sonrasında online şekilde eğitimlerimiz devam eder.

Sadece hacamat kursu değil, sülük, beslenme mizaç, su terapi, nefes terapi, kuru iğne terapisi de alabilirsiniz.

Amacımız hacamat uygulaması yapan bireyler yetiştirmek değil. Gerçek manada hacamat tedavisi yapan bireyler yetiştirmek.

Kişiye özel istanbul hacamat kurslarımız devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*